telefon 508 307 838  mail kasia@malarts.pl

Studio artystycznego i dekoracyjnego malowania wnętrz Malarts powstało w 2011 roku. Zajmujemy się artystycznym malarstwem ściennym oraz malarstwem sztalugowym, którego główną tematyką są portrety.

Zapraszamy do współpracy firmy zajmujące się projektowaniem, aranżacją oraz dekorowaniem wnętrz.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą


0 mnie

Zajmuję się artystycznym i dekoracyjnym malowaniem wnętrz według własnych projektów oraz ilustracji nadesłanych przez zleceniodawców. Wykonywane przeze mnie prace poparte są wieloletnim doświadczeniem i wykształceniem artystycznym, które zdobyłam w Państwowym Liceum Sztuk Plastycznych w Bielsku Białej oraz na studiach na wydziale sztuki Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Z pasji od czasów studenckich dekoruję wnętrza, maluję obrazy oraz portrety na zamówienie ze zdjęć, jak również realizuję wizualne pomysły klientów.

Każdy projekt traktuję indywidualnie i dokładam wszelkich starań by efekt końcowy był jak najlepszy a klient usatysfakcjonowany jego wykonaniem.

O firmie

Profesjonalne studio portretowe oraz artystycznego malowania ścian Malarts. Szukasz pomysłu na prezent dla swojego dziecka? Dekoracje ścienne to nie tylko naklejki ścienne i fototapety. Ogranicza nas tylko twoja własna wyobraźnia. Malować można wszystko, portrety, samochody, motywy z bajki, motywy roślinne, samoloty czy ulubionego muzyka rockowego. Zapraszamy.

Aktualności

Kontakt